logo.png

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Nr referencyjny:
DG/BZMB/SM/05/18/IP
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-06-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Kreowanie wizerunku marek Bella i Bella Baby Happy z wykorzystaniem kanałów i narzędzi online oraz offline, a w szczególności:

  • współtworzenie i administrowanie globalnymi i lokalnymi stronami internetowymi,
  • zarządzanie komunikacją w kanałach Social Media
  • tworzenie i realizacja koncepcji aplikacji mobilnych, zarządzanie istniejącymi aplikacjami,
  • tworzenie interesujących, angażujących treści
  • monitoring zachowań konsumentów w kanale internetowym,
  • planowanie i wdrażanie materiałów reklamowych (ulotki, POS, reklamy prasowe, gadżety reklamowe itd.)

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w obszarze budowania strategii komunikacji online,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi promocji, trendów i praktyk w zakresie digital marketingu,
  • umiejętność redagowania tekstów marketingowych,
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji projektów,
  • kreatywność oraz własna inicjatywa w myśleniu i działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (poziom B2 minimum),

Dodatkowym atutem będzie:

  • podstawowa znajomość języka rosyjskiego lub gotowość do intensywnej nauki,

OFERTA:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO