logo tzmo.png

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Asystent ds. Windykacji

Nr referencyjny:
DG/WKN/AW/06/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-07-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie rozrachunków z klientem
  • kontrola terminowości zapłat
  • windykacja należności
  • kontrola limitu kredytowego
  • weryfikacja nowych odbiorców
  • dokonywanie zmian w kartotece klienta

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe preferowane ekonomia, rachunkowość
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office – w szczególności MS Excel, MS Power Point
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, otwartość, sumienność, pewność siebie

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w analizie danych finansowych
  • znajomość języka niemieckiego
  • znajomość języka rosyjskiego

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • realna możliwość rozwojuw strukturach Grupy TZMO