TZMO_SA.jpg

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Asystent/ Specjalista ds. controllingu

Nr referencyjny:
E/AC/07/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-08-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza finansowa/zarządcza wybranego obszaru biznesowego Grupy TZMO
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy
  • przygotowanie budżetu, prognoz oraz  kontrola ich realizacji
  • wykonywanie kalkulacji

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne (ukończone studia magisterskie z zakresu zarządzania finansami, controllingu lub rachunkowości)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego lub niemieckiego
  • znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej i finansowej
  • posiadanie praktyki w obsłudze narzędzi informatycznych: (MS Office, w szczególności: Excel, Access)

MILE WIDZIANE:

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość drugiego języka obcego
  • gotowości do rozwoju zawodowego w strukturach Grupy TZMO poza Polską (zamieszkanie i praca za granicą przez okres min. 2 lat)

OFERTA:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • w przypadku absolwentów studiów wyższych (osób bez wymaganego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku) oferujemy stanowisko Stażysty w obszarze kontroli finansowej z określoną ścieżką rozwoju