logo_TZMO_SA.jpg

Obecnie Bella-Handel Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO zajmująca się prowadzeniem sklepów internetowych: www.blizejciebie.pl, www.matopat24.pl oraz www.seni24.pl poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży Internetowej

Nr referencyjny:
GT/BH/SMS/08/18
Spółka:
Bella Handel Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-08-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współtworzenie i realizacja zadań promocyjno- marketingowych w ramach przyjętej strategii sprzedaży
  • odpowiedzialność za aktualizację treści sklepu internetowego
  • planowanie i tworzenie materiałów e- commerce: projekty graficzne (współpraca z podmiotem zewnętrznym), kreacja i wysyłka newsletterów, tworzenie treści na potrzeby komunikacji zewnętrznej
  • projekty związane z współtworzeniem nowego sklepu internetowego
  • aktywna współpraca sprzedażowa z klientami B2B
  • przygotowanie ofert cenowych i czuwanie nad polityką cenową
  • monitoring konkurencji w zakresie produktowym i cenowym

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe, preferowane Zarządzanie i Marketing
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel, Word
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w dziale marketingu lub e-commerce

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze