Obecnie TZMO Dystrybucja Szczecin Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Magazynier- wydawca

Nr referencyjny:
GT/DSZ/M/06/18
Spółka:
TZMO Dystrybucja Szczecin Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Szczecin / Polska
Data ważności oferty:
2018-07-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozładunek, przyjmowanie i układanie towaru
  • kompletacja not
  • wydawanie towaru
  • dbanie o porządek w magazynie

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym
  • systematyczność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację zadań
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • przyjazna atmosfera pracy

Prosimy o dodanie następujących klazuli:

* - pola wymagane