logo tzmo.png

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny:
GT/PE/PH/06/18
Spółka:
Grupa TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-07-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie oraz obsługa i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w kanale tradycyjnym
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na podległym terenie
  • Realizowanie planów sprzedażowych i marketingowych na podległym terenie
  • Dbanie o ekspozycję asortymentu
  • Monitoring lokalnego rynku oraz działań konkurencji
  • Raportowanie wyników sprzedaży

PROFIL PRACOWNIKA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum dwa lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej
  • Orientacja na osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • Znajomość lokalnego rynku kosmetycznego
  • Systematyczność i konsekwencja
  • Otwartość i komunikatywność
  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Wysoka motywacja oraz umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Miejsce zamieszkania Warszawa lub okolice

OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Systematyczne szkolenia
  • Praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • Wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dodanie następujących klazuli:

* - pola wymagane