pollena eva.jpg

TZMO SA to wiodący producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Posiadamy 55 firm w Polsce i za granicą, w których zatrudniamy ponad 7600 pracowników. Jesteśmy obecni na obszarze zamieszkałym przez 1/3 ludności świata. Nasze marki dostępne są na 80 rynkach –nw Unii Europejskiej, Europie Środkowej i Wschodniej, Afryce, USA i na Dalekim Wschodzie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie spółka FK Pollena Ewa SA, należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Sprzedawca w sklepie medycznym

Nr referencyjny:
GT/PE/S/05/18
Spółka:
FK Pollena Ewa SA
Miejsce pracy:
Łódź / Polska
Data ważności oferty:
2018-07-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna obsługa klientów
  • prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością sklepu medycznego
  • zapewnienie dostępności towarów
  • dbałość o wizerunek sklepu
  • realizacja planów sprzedaży

  • wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji, lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych
  • doświadczenie w rozliczaniu refundacji na środki pomocnicze i ortopedię
  • uprawnienia do wydawania ortopedii na refundację
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniego
  • komunikatywność, otwartość
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy