KANION.png

FK Pollena- Ewa SA, należąca do Grupy TZMO, specjalizująca się w produkcji kosmetyków poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko

Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Nr referencyjny:
GT/PE/SP/06/18
Spółka:
Pollena Ewa SA
Miejsce pracy:
Zelów / Polska
Data ważności oferty:
2018-07-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie i obsługę klientów zagranicznych
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • przyjmowanie zamówień od kontrahentów
  • wspieranie sprzedaży produktów z oferty Firmy i pod marką prywatną
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenia wyższego
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości oprogramowania MS Office – w szczególności MS Excel, MS Power Point
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • prawa jazdy kat. B
  • samodzielności i kreatywności w działaniu
  • zaangażowania
  • wysokiej samodyscypliny, kultury osobistej, uczciwości i pracowitości

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka rosyjskiego, niemieckiego
  • znajomość branży kosmetycznej

OFERTA:

  • umowę o pracę
  • wyzwania na odpowiedzialnym stanowisku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • interesująca, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca
  • systematyczne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dodanie następujących klazuli:

* - pola wymagane