logo tzmo.png

Obecnie SERWIS MEDYCZNO-PROJEKTOWY Sp. z o.o. – spółka handlowa z GRUPY TZMO - dystrybutor sprzętu i wyrobów medycznych do placówek służby zdrowia, aptek, sklepów medycznych, domów pomocy społecznej oraz klienta indywidualnego poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. aptek

Nr referencyjny:
GT/SMP/PHA/06/18
Spółka:
Grupa TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-07-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • osiąganie założonego planu sprzedaży produktów TZMO SA na rynku farmaceutycznym
  • pozyskiwanie i obsługę klientów (apteki) na określonym terenie
  • prowadzenie działań promocyjnych
  • analizę konkurencji

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenia wyższego
  • predyspozycji do pracy w handlu
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • prawa jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu
  • silnej motywacji do osiągania założonych celów
  • miejsca zamieszkania na terenie woj. kujawsko-pomorskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • znajomość rynku farmaceutycznego

OFERTA:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju kariery w strukturach Grupy TZMO w kraju i za granicą
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę