LOGO SKLEPY ZDROWIE2 .jpg

Obecnie SERWIS MEDYCZNO-PROJEKTOWY Sp. z o.o. – spółka handlowa z GRUPY TZMO SA - dystrybutor sprzętu i wyrobów medycznych do placówek służby zdrowia, aptek, sklepów medycznych, domów pomocy społecznej oraz klienta indywidualnego poszukuje do sieci skleów medycznych odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Sprzedawca w sklepie medycznym

Nr referencyjny:
GT/SMP/S/KP/05/18
Spółka:
SMP Sp. z o.o.
Bydgoszcz, Koronowo, Nowe Miasto Lubawskie, Warszawa / Polska
Data ważności oferty:
2018-06-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna obsługa klientów,
  • doradztwo medyczne,
  • sprzedaż materiałów medycznych i wyrobów refundowanych,
  • wystawianie dokumentów handlowych.

  • wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji, lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniego
  • komunikatywność, otwartość
  • samodzielność, odpowiedzialność

OFERTA:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizje od sprzedaży
  • szkolenia

Prosimy o dodanie następujących klazuli:

* - pola wymagane