Obecnie do spółki Wipe&Go Sp. z o.o., specjalizującej się w produkcji chusteczek nasączanych poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Dyspozytor/ Pracownik Magazynowy

Nr referencyjny:
GT/WG/DM/06/18
Spółka:
Wipe&Go Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-07-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek surowców oraz wyrobów gotowych
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • przestrzeganie procedur i instrukcji

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie min. średnie
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • realna możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO