logo Plastica.gif

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Inżynier ds. optymalizacji

Nr referencyjny:
IOP/ZFiL/07/2018
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo / Polska
Data ważności oferty:
2018-08-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • poprawa poziomu wykorzystania zasobów
  • identyfikacja i redukcja elementów o najmniejszym potencjale produkcyjnym
  • propagowanie wśród pracowników idei ciągłego doskonalenia oraz popularyzacja wiedzy dot. narzędzi i technik optymalizacji

  • wykształcenie wyższe, preferowane: techniczne, inżynieria produkcji, zarządzanie procesami
  • znajomość technik i narzędzi optymalizacji procesów produkcyjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z optymalizacją procesów produkcyjnych

  • interesująca, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (w tym między innymi: karta medyczna, zniżki do klubów fitness i instytucji kultury, dodatkowe ubezpieczenie)