Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Asystent ds. dystrybucji

Nr referencyjny:
L/BOD/AD/05/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-06-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna obsługa klientów niemieckojęzycznych
  • przyjmowanie i realizacja zamówień
  • koordynowanie procesu realizacji zamówień
  • przygotowywanie zestawień i raportów

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, excel w stopniu zaawansowanym)
  • posiadanie umiejętności analitycznych
  • doskonała organizacja pracy i samodzielność
  • wysoka motywacja do pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • prawo jazdy kat. B

OFERTA:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość rozwoju w strukturach Grupy TZMO