logo_TZMO_SA.jpg

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na praktykę:

Stanowisko:

Praktyka w obszarze HR.

Nr referencyjny:
P/HR/06/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-07-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie w procesach rekrutacji (analiza dokumentów aplikacyjnych, udział w rozmowach kwalifikacyjnych)
  • udział w bieżących projektach personalnych
  • tłumaczenie dokumentów
  • uzupełnianie baz danych i archiwizacja dokumentów

  • posiadania statusu studenta  studiów licencjackich lub studiów magisterskich
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • zainteresowanie obszarem HR

OFERTA:

  • 4 tygodniowa praktyka w miesiacach sierpień wrzesień
  • udział w ciekawych projektach
  • zdobycie profesjonalnego doświadczenia