logo Plastica.gif

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Referent ds. zarządzania chemikaliami

Nr referencyjny:
RCH/ZSZ/07/2018
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo / Polska
Data ważności oferty:
2018-08-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola aktualności i opiniowanie kart charakterystyki, etykiet  oraz informacji o produkcie dla substancji i mieszanin chemicznych zgodnie z Rozporządzeniem REACH
  • ocena substancji chemicznych
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentacji
  • zgłaszanie i aktualizacja informacji o wytworzeniu/sprowadzeniu z zagranicy mieszanin niebezpiecznych do Inspektora ds. Substancji Chemicznych
  • współpraca z innymi działami: zakupów i sprzedaży oraz technologicznym w celu tworzenia i nadzorowania łańcucha dostaw

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • znajomość zagadnień w zakresie substancji i mieszanin chemicznych
  • znajomość przedmiotowych przepisów: REACH, CLP, ustawa o substancjach chemicznych
  • zaradność i umiejętność strukturalnego rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy związanej z dokumentacją chemiczną

  • interesująca, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w zaawansowanym technologicznie środowisku pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (w tym między innymi: karta medyczna, zniżki do klubów fitness i instytucji kultury, dodatkowe ubezpieczenie)