logo tzmo 2013

Obecnie poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Asystent ds. zamówień publicznych

Nr referencyjny:
RPM/AZP/07/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń  / Polska
Data ważności oferty:
2018-07-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie ofert przetargowych na rynek medyczny
  • obsługa przetargów
  • wsparcie działań handlowych dotyczących zamówień publicznych
  • prowadzenie dokumentacji niezbędnej na zajmowanym stanowisku pracy

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość programu Excel i Word
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się warunkach
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w dziedzinie zamówień publicznych lub sprzedaży
  • znajomość innego języka obcego

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas zastępstwa na okres około 1 roku
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO