logo Plastica.gif

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Referent ds. technologicznych

Nr referencyjny:
RTG/ZWH/06/2018
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo/ kujawsko-pomorskie / Polska
Data ważności oferty:
2018-08-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie technologiczne produkcji druku fleksograficznego
  • nadzór nad procesem
  • zapewnienie jak najlepszej jakości wykonania prac graficznych
  • kwalifikacja materiałów i surowców

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana poligrafia i pokrewne
  • umiejętność obsługi programu Corel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży drukarskiej

  • interesująca, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • rzetelne i metodyczne wdrożenie na stanowisko
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (w tym m.in. karta medyczna, zniżki do klubów fitness i instytucji kultury, dodatkowy fundusz emerytalny)

Prosimy o dodanie następujących klazuli:

* - pola wymagane