logo.png

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Nr referencyjny:
RZN/SOK/05/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-06-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współpracę z klientami zagranicznymi mającą na celu rozwój sprzedaży nowych wyrobów TZMO SA
  • poszukiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych w zakresie wyznaczonego regionu
  • obsługa klienta w tym prowadzenie korespondencji w zakresie współpracy
  • techniczna obsługa klienta

PROFIL PRACOWNIKA:

    • wykształcenia wyższego
    • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
    • zaawansowanej znajomości języka angielskiego
    • bardzo dobrej organizacji pracy
    • znajomości pakietu MS Office
    • posiadania prawa jazdy kat. B

     Mile widziane:

    • znajomość języka hiszpańskiego, chińskiego
    • doświadczenie w obsłudze rynków zagranicznych

OFERTA:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju kariery w strukturach Grupy TZMO w kraju i za granicą
  • ciekawą pracę w organizacji działającej na rynku globalnym