logo Plastica.gif

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Starszy Inspektor ds. BHP

Nr referencyjny:
SI/BHP/07/2018
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo / Polska
Data ważności oferty:
2018-08-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzorowanie przestrzegania w zakładzie przepisów prawa w zakresie BHP
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie BHP dla organizacji
  • prowadzenie szkoleń w zakresie BHP
  • udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dot. BHP
  • uczestniczenie w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w służbie BHP
  • mile widziane szkolenia z zakresu zarządzania jakością oraz BHP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta medyczna, zniżki do klubów fitness i instytucji kultury, możliwość dodatkowe ubezpieczenia NNW)