logo Plastica.gif

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. projektowania procesów

Nr referencyjny:
SPP/ZOiR/06/2018
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo / Polska
Data ważności oferty:
2018-07-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • komunikacja z osobami zaangażowanymi w proces projektowania grafik opakowań
  • ustalanie optymalnych ścieżek postepowania w procesie projektowania grafik i produkcji opakowań
  • tworzenie map/szablonów przepływów danych i informacji
  • opracowywanie standardów treści – przygotowywanie wzorów formularzy i raportów

  • wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie zarządzania procesami lub pokrewne
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem i optymalizacją procesów produkcyjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • prawo jazdy kat. B
  • mila widziana znajomość podstaw programowania

  • interesująca, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (w tym m.in. karta medyczna, zniżki do klubów fitness i instytucji kultury)