matopat szpital.jpg

SZPITAL SPECJALISTYCZNY MATOPAT oraz PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MATOPAT
W TORUNIU – stanowią część GRUPY TZMO.

Od 17 lat placówka świadczy usługi medyczne na najwyższym, europejskim poziomie. Zatrudniamy ponad 170 osób – w tym większość stanowi wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Optometrysta

Nr referencyjny:
SSM/OP/05/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-06-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzanie badań układu wzrokowego pacjentów przy pomocy tablic testowych i specjalistycznych urządzeń (np.: foropter, autokeratorefraktometr, tonometr, lampa szczelinowa, perymetr) w celu doboru najlepszej metody korekcji wzroku w tym przed leczeniem operacyjnym z powodu zaćmy i wad refrakcji,
  • wykonywanie wybranych badań diagnostycznych w zakresie chorób oczu
  • asystowanie lekarzowi okuliście przy wykonywaniu badań pacjentów
  • organizacja wizyt pacjentów i udzielanie im informacji o oferowanych zabiegach oraz prace administracyjne
  • obsługa systemu informatycznego (EDM)

  • minimum wykształcenie średnie o kierunku optyka, mile widziane ukończone studia wyższe lub studia podyplomowe w zakresie optometrii
  • doświadczenie w pracy na stanowisku optometrysty
  • znajomość zagadnień z zakresu doboru szkieł oraz technik wykonywania okularów
  • umiejętność obsługi wybranych urządzeń okulistycznych
  • umiejętność obsługi komputera
  • nastawienie na zaspokojenie potrzeb pacjenta/klienta

MILE WIDZIANE:

  • znajomość języka obcego (angielski, rosyjski, niemiecki)

  • zatrudnienie na zasadach umowy o pracę lub cywilno-prawnej (kontraktu)
  • satysfakcja finansową
  • praca w zespole wysokiej klasy lekarzy okulistów
  • nowoczesne zaplecze diagnostyczno -zabiegowe
  • możliwość doskonalenia i dalszego rozwoju w obszarze swojej specjalizacji