logo_TZMO_SA.jpg

TZMO SA to wiodący producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Posiadamy 55 firm w Polsce i za granicą, w których zatrudniamy ponad 7600 pracowników. Jesteśmy obecni na obszarze zamieszkałym przez 1/3 ludności świata. Nasze marki dostępne są na 80 rynkach – w Unii Europejskiej, Europie Środkowej i Wschodniej, Afryce, USA i na Dalekim Wschodzie.

Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Technik utrzymania budynku

Nr referencyjny:
T/M/E/04/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-07-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad pracą i utrzymaniem ruchu urządzeń i technicznych instalacji energetycznych (elektrycznych, cieplnych, wentylacyjnych, klimatyzacji i instalacji sprężonego powietrza)
  • nadzór nad pracą systemu BMS (automatycznego systemu zarządzania budynkiem)
  • wykonanie czynności remontowych, naprawczych i instalacyjnych zgodnie z potrzebami organizacji

  • wykształcenie średnie (kierunki: elektrotechnika, elektronika, automatyka),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów pakietów MS Office
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu w sytuacjach awaryjnych,
  • samodzielność, zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • gotowość do pracy trzyzmianowej.

MILE WIDZIANE:

  • posiadanie wykształcenia wyższego
  • posiadanie zaświadczeń kwalifikacyjnych dozoru i/lub eksploatacji I II grupy urządzeń i instalacji energetycznych (elektrycznych, cieplnych),
  • znajomość języka angielskiego
  • posiadane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • świadczenia socjalne m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie opłat żłobków i przedszkoli.
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze.
  • realna możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO.