Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. obsługi recepcji

Nr referencyjny:
DG/AUT/OR/03/19
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2019-04-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa recepcji, przyjmowanie gości i prowadzenie ewidencji wejść/wyjść, wszelkie prace związane z obsługą recepcji,
  • przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych, dbanie o prawidłowy obieg informacji,
  • prowadzenie spraw związanych z obiegiem korespondencji i innych dokumentów,
  • prowadzenie systemu rezerwacji sal konferencyjnych,
  • dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,
  • inne prace o charakterze biurowym i administracyjnym.

  • wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie administracji biurowej),
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie,
  • pogodne i dynamiczne usposobienie,
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista.

OFERTA:

  • praca w dużej organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych