logo_TZMO_SA.jpg

Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. szkoleń

Nr referencyjny:
DG_BZMB/SS/09/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i wdrożenie efektywnego systemu szkoleń produktowych marki Bella i Bella Baby Happy,

  • prowadzenie szkoleń wspierających sprzedaż (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne),
  • prowadzenie badań panelowych (analiza, interpretacja danych),
  • analiza działań konkurencji,
  • przygotowanie materiałów informacyjnych, katalogów

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, socjologia)
  • doświadczenie w obszarze prowadzenia szkoleń, prelekcji
  • biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość lub chęć uczenia się języka rosyjskiego
  • praktyczna znajomość programów Excel, Power Point (analiza danych z badań panelowych, przygotowanie i prezentacja graficzna wyników i wniosków)
  • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • kreatywność
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kategorii B

OFERTA:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO