logo_TZMO_SA.jpg

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie  poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Magazynier - kierowca

Nr referencyjny:
DG_CN_SZ_MK_05_22
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Szczecin, ul. Rolna 4 / Poland
Data ważności oferty:
2022-06-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie dostaw towarów, rozkładanie towarów w magazynie,
  • czynności związane z wysyłką towarów (oznaczanie, pakowanie przesyłek),
  • właściwe rozmieszczenie towaru na powierzchni magazynowej,
  • pomoc przy inwentaryzacji,
  • nadzór nad stanami magazynowymi,
  • obsługa urządzeń (drukarka, komputer),
  • dbałość o porządek i ład w magazynie.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

TO OFERUJEMY:

  • pracę w systemie I zmianowym,
  • bezpieczne i komfortowe warunki wykonywania pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia pozapłacowe (m. in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, karta sportowa),
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w nowoczesnej organizacji.