logo tzmo 2013

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie  poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Operator procesu sterylizacji

Nr referencyjny:
DG_CN_SZ_OPS_09_21
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Szczecin / Poland
Data ważności oferty:
2021-10-31

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czynny udział w procesie sterylizacji w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz jakości, co obejmuje m.in:

  • przyjęcie materiału medycznego,
  • mycie z dezynfekcją,
  • przygotowanie zestawu,
  • kompletowanie,
  • konfekcjonowanie,
  • pakowanie i oznakowanie,
  • sterylizację,
  • oraz wydawanie materiału.

NASZE WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • dokładność w działaniu,
  • silna motywacja do pracy,
  • dbałość o higienę i wysoka świadomość w tym zakresie,
  • gotowość do pracy w trzyzmianowym systemie czasu pracy,

MILE WIDZIANE:

  • orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

TO OFERUJEMY:

  • bezpieczne i komfortowe warunki wykonywania pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia pozapłacowe (m. in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, karta sportowa OK System),
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w nowoczesnej organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego w Grupie TZMO.