logo tzmo.png

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. walidacji systemów IT

Nr referencyjny:
DG/I/SWS/06/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • procesy walidacji systemów IT
  • testowanie rozwiązań IT
  • definiowanie wymagań systemowych
  • tworzenie i dbanie o dokumentację walidacji systemu (testy i aplikacje)

PROFIL PRACOWNIKA:

  • 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania (certyfikat ISTQB Foundation Level mile widziany)
  • Znajomość cyklu życia oprogramowania
  • Znajomość GMP
  • Znajomość zagadnień walidacji systemów IT
  • Wykształcenie kierunkowe (informatyczne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, otwartość
  • Umiejętności analityczne, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Umiejętność pracy w systemach klasy ERP, mile widziane doświadczenie w pracy z Oracle

OFERTA:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju kariery w strukturach Grupy TZMO w kraju i za granicą
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę