logo tzmo 2013

Obecnie Centrum Usług Sterylizacji CitoNet w Szczecinie poszukuje odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Operator procesu

Nr referencyjny:
DG/OPS/SZ/03/20
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Szczecin / Poland
Data ważności oferty:
2020-04-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za  dowóz materiałów do klienta
  • wsparcie w procesie sterylizacji w tym przyjęcie materiału medycznego, mycie z dezynfekcją, przygotowanie zestawu, kompletowanie , zapakowanie i oznakowanie, sterylizacja oraz wydanie materiału
  • dbałość o higienę oraz bezpieczeństwo pracy

PROFIL PRACOWNIKA:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • odpowiedzialność
  • gotowość do pracy trzyzmianowej
  • wymagane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu do 3,5t

OFERTA:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • nowoczesne środowisko pracy
  • szkolenia