logo_TZMO_SA.jpg

Obecnie Centrum Usług Sterylizacji CitoNet w Szczecinie poszukuje odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Operator Procesu Sterylizacji

Nr referencyjny:
DG/OPS/SZ/05/20
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Szczecin / Poland
Data ważności oferty:
2020-07-31

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad procesem sterylizacji w tym przyjęcie materiału medycznego,
  • mycie z dezynfekcją, przygotowanie zestawu, kompletowanie , pakowanie i
  • oznakowanie, sterylizacja oraz wydanie materiału
  • dbałość o higienę oraz bezpieczeństwo pracy
  • odpowiedzialność za  dowóz materiałów do klienta w przypadku osób posiadających prawo jazdy kat. B

PROFIL PRACOWNIKA:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • odpowiedzialność
  • gotowość do pracy trzyzmianowej
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu do 3,5t

W ZAMIAN PROPONUJEMY PRACĘ, KTÓRA BĘDZIE:

  • bezpieczna – zapewniamy środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • stabilna – jesteśmy na rynku już od 69 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat w trzyzmianowym systemie czasu pracy,
  • obfita w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),
  • ciekawa i pełna wyzwań,
  • przyjazna – taką mamy atmosferę,
  • profesjonalna – tacy są nasi pracownicy,