logo tzmo 2013

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Operator procesu sterylizacji

Nr referencyjny:
DG/OPS/SZ/10/18
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Szczecin / Polska
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

prawidłowy przebieg procesu sterylizacji, w tym: przyjęcie materiału medycznego, mycie z dezynfekcją, przygotowanie zestawu, kompletowanie, konfekcjonowanie, zapakowanie i oznakowanie, sterylizację oraz wydanie materiału.

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenia zawodowego
  • dbałości o higienę i wysokiej świadomości w tym zakresie
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • dokładności w działaniu
  • silnej motywacji do pracy
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu do 3,5t

OFERTA:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie opłat żłobków i przedszkoli, świąteczne świadczenie pieniężne, dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz dzieci pracownika)
  • zatrudnienie w trzyzmianowym systemie czasu pracy
  • nowoczesne środowisko pracy
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego