logo_TZMO_SA.jpg

Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Dyrektor Finansowy

Nr referencyjny:
DG/RW/SPE/09/18
Spółka:
Grupa TZMO
Miejsce pracy:
Jegoriewsk / Rosja
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kierowanie pracami działu księgowości i działu finansowego,
  • sporządzanie i realizacja planów finansowych fabryki
  • zarządzanie cennikami wyrobów gotowych
  • zarządzanie płynnością fabryki
  • nadzór nad realizacją planów inwestycyjnych

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe
  • minimum 10-letnie doświadczenie zawodowe
  • minimum 5-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem około 10 osobowym
  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu finansami spółki,
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku obcym rosyjskim na poziomie B1
  • gotowość do wyjazdu do Rosji na okres min. 3 lat
  • zdolności analityczne
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • silna motywacja do osiągania założonych celów

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w stosowaniu instrumentarium Lean Management,
  • Doświadczenie w stosowaniu norm ISO 9000, 14000, 18000
  • Znajomość języka angielskiego

OFERTA:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO