logo_TZMO_SA.jpg

Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Dyrektor Techniczny

Nr referencyjny:
DG/RW/ZSPT/09/18
Spółka:
Grupa TZMO
Miejsce pracy:
Jegoriewsk / Rosja
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie w ruchu linii technologicznych i urządzeń
  • eksploatacja sieci energetycznych, budynków i budowli
  • zarządzanie Pionem Technicznym
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • zapewnienie bezpieczeństwa przemysłowego i przeciwpożarowego fabryki
  • sprawowanie nadzoru nad utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • ocena procesów stanu urządzeń technicznych  ich przydatności i efektywności.

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 10-letnie doświadczenie zawodowe
  • minimum 5-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem około 50 osobowym
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku obcym rosyjskim na poziomie B1
  • gotowość do wyjazdu do Rosji na okres min. 3 lat
  • zdolności analityczne
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • silna motywacja do osiągania założonych celów

    MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w stosowaniu instrumentarium Lean Management
  • doświadczenie w stosowaniu norm ISO 9000, 14000, 18000
  • znajomość języka angielskiego

OFERTA:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO