logo tzmo 2013

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie  poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds, ochrony środowiska

Nr referencyjny:
DG/SOŚ/10/2021
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2021-12-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie oceny zgodności z wymaganiami prawnymi i wymaganiami klientów w zakresie ochrony środowiska,
  • pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska, (m.in. emisja gazów i pyłów do powietrza, raporty KOBIZE, pozwolenia wodno-prawne, gospodarowanie odpadami),
  • prowadzenie ewidencji odpadów i sporządzanie wymaganych prawem zestawień dla instytucji zewnętrznych,
  • współpraca z organizacją odzysku i nadzorowanie postanowień umów związanych z wprowadzaniem na rynek wyrobów w opakowaniach,
  • naliczanie opłat i składanie sprawozdań związanych z ochroną środowiska,
  • udział w pracach nad utrzymaniem i doskonaleniem systemu zarządzania środowiskowego,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony środowiska,
  • reprezentowanie firmy w zakresie ochrony środowiska przed organami administracyjnymi, i kontrolnymi.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki związane z ochroną środowiska/biologią/chemią,
  • znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego, poziom min. B2,
  • umiejętność pracy w zespole w tym międzynarodowym
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji projektów.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość normy ISO 9001 i /lub ISO 14001

TO OFERUJEMY:

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • stabilność  - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,
  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE, karta sportowa),
  • ciekawa i pełna wyzwań praca,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu.