logo tzmo.png

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych

Nr referencyjny:
DG/SP/11/18/PJ
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-12-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wdrażanie i realizacja projektów i procedur HR(systemy premiowe i motywacyjne, systemy oceny okresowej, systemy szkoleń)
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych
  • Współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej, Urzędami Pracy, Uczelniami, Biurami Karier i innymi instytucjami wspierającymi rynek pracy
  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Opieka nad nowozatrudnionymi pracownikami i nadzór nad procesem wdrażania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na rozwój firmy
  • praca w dynamicznym zmotywowanym zespole
  • realna możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO