logo Plastica.gif

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Laborant

Nr referencyjny:
DKJ/L/10/18
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo/ kujawsko-pomorskie / Polska
Data ważności oferty:
2018-12-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzanie kontroli badań i wyrobów
  • przeprowadzanie badań surowców
  • kontrola zgodności dokumentów jakościowych dostawców
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji

  • wykształcenie min. średnie (pożądany profil wykształcenia: biologiczne, chemiczne)
  • mile widziane w doświadczenie w pracy w laboratorium lub kontroli jakości
  • umiejętność obsługi komputera (w szczególności znajomość programu Excel)
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (około 18 m-cy)
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Grupie TZMO
  • odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie