logo Plastica.gif

Obecnie do spółki produkcyjnej Plastica poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Technik systemów klejowych

Nr referencyjny:
DT/02/2020
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo (powiat golubsko-dobrzyński) / Poland
Data ważności oferty:
2020-06-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie prac konserwacyjno-remontowych
  • utrzymanie ruchu linii technologicznych i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji sprawozdawczej i ewidencyjnej z prowadzonych prac

PROFIL PRACOWNIKA

  • wykształcenie średnie techniczne: mechanik, elektryk, elektronik lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy w dziale technicznym lub utrzymania ruchu
  • umiejętność czytania i sporządzania rysunku technicznego

OFERTA

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w regionie
  • rzetelne i metodyczne wprowadzenie na nowe stanowisko
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych