logo Plastica.gif

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Elektroautomatyk

Nr referencyjny:
EA/DT/11/18
Spółka:
Plastica Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Frydrychowo / Polska
Data ważności oferty:
2018-12-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie ruchu linii technologicznych i urządzeń w zakresie automatyki, pneumatyki, elektroniki
  • prowadzenie gospodarki konserwacyjno-remontowej
  • raportowanie prowadzonych prac

  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku: elektronik, automatyk lub pokrewne
  • umiejętność czytania i aktualizowania dokumentacji technicznej
  • min. półroczne doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV w zakresie eksploatacji

  • praca w jednym z najnowocześniejszych parków technologicznych w regionie
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Grupie TZMO
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych