logo_TZMO_SA.jpg

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy ds. aptek

Nr referencyjny:
F_FS_PHA_10_21
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
województwo pomorskie / Poland
Data ważności oferty:
2021-10-31

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż i promocja produktów marki Seni i Matopat w aptekach współpracujących z TZMO SA oraz Partnerami TZMO SA,
  • bieżące raportowanie wyników pracy oraz osiąganie założonego planu sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów (apteki) na określonym terenie,
  • organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu refundacji produktów,
  • prowadzenie działań promocyjnych,
  •  analiza konkurencji.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • silna motywacja do osiągania założonych celów,
  • preferowane miejsce zamieszkania: woj. pomorskie.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość rynku farmaceutycznego.

TO OFERUJEMY:

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy takie jak telefon, tablet, laptop, samochód służbowy,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, PPE, dofinansowanie do przedszkoli, żłobków).