logo.png

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Administrator aplikacyjny systemu TETA

Nr referencyjny:
GT/A/AAST/07/2019
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2019-08-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Administrowanie systemem TETA;
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników systemu;
  • Tworzenie raportów i obiegów;
  • Wsparcie IT dla procesów informacyjnych, rozliczeniowych, zarządzania danymi kadrowo-płacowymi
  • Utrzymanie interfejsów pomiędzy aplikacjami;
  • Migrowanie danych.
  • Praca przy wdrożeniu i utrzymaniu zintegrowanego systemu kadrowo-płacowego¨
  • Obsługa incydentów i rozwiązywanie problemów z zarządzanymi systemami we współpracy z dostawcami usług informatycznych

PROFIL PRACOWNIKA:

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne;
  • Znajomość aplikacji TETA HR;
  • Znajomość aplikacji TETA WEB, TETA ME będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość systemów relacyjnych baz danych oraz języka SQL (preferowany Oracle);
  • Znajomość procesów z obszaru kadr i płac;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność;
  • Terminowość, odpowiedzialność, zaangażowanie;
  • Dokładność, dociekliwość

OFERTA:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • Stabilne zatrudnienie – jesteśmy na rynku już od 68 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat;
  • Przyjazną atmosferę – taką mamy