logo_a100_nazwa.jpg
Obecnie spółka A 100 Przedsięwzięcia Informatyczne, należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:
Stanowisko:

KONSULTANT WDROŻENIOWY ds. systemu kadrowo-płacowego TETA

Nr referencyjny:
GT/A100/KW/07/18
Spółka:
A100 Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wdrażanie systemów TETA HR i TETA WEB w spółkach Grupy TZMO
  • Konfigurowanie systemu
  • Zarządzanie użytkownikami
  • Tworzenie raportów i obiegów
  • Rozwiązywanie problemów użytkowników

  • znajomość zagadnień kadrowych, płacowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość systemu TETA
  • znajomość języka SQL
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac

  • współpracę w oparciu o roczny kontrakt lub umowę o pracę z możliwością przedłużenia,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • benefity pozapłacowe,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych,
  • udział w projektach
  • realną możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO