Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie spółka A100  Sp. z o.o., należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. social media

Nr referencyjny:
GT/A100/SSM/06/22
Spółka:
A100 Przedsięwzięcia Informatyczne Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2022-06-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie treści do prowadzonych przez nas kanałów w Social Mediach (teksty, dobór zdjęć i kreacji we współpracy z grafikami),
  • współtworzenie oraz wdrażanie strategii Social Media dla klientów firmy,
  • prowadzenie kampanii Facebook Ads, analiza efektów i raportowanie wyników,
  • publikowanie treści na zarządzanych przez nas stronach WWW,
  • pomoc w przygotowywaniu prezentacji i nowych koncepcji działań marketingowych dla naszych klientów.

NASZE WYMAGANIA:

  • digital marketing i social media rozwijają się bardzo szybko, żeby proponować najlepsze rozwiązania, musisz wykazać się otwartą głową i pełną gotowością do ciągłej nauki,
  • szanujemy samodzielność, lubimy pytania, ale doceniamy też indywidualne podejście do rozwiązywania problemów,
  • są chwile, w których musisz uderzyć się w pierś lub pochwalić sukcesem, dlatego umiejętność analizowania działań i wyciągania wniosków jest dla nas ważna,
  • potrafisz tworzyć angażujące treści, a na dodatek nie umknie Ci brak kropki, przecinka czy innego znaku interpunkcyjnego?
  • nie musisz być duszą towarzystwa, ale skuteczna komunikacja, to podstawa udanej pracy zespołowej i współpracy z klientami.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację/tworzenie treści,
  • wiedza na temat platform społecznościowych i systemów reklamowych.

TO OFERUJEMY:

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • stabilność  - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,
  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),
  • ciekawa i pełna wyzwań praca,
  • przyjazna atmosfera,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu.