logo-bella_new.jpg

Obecnie Bella Sp. z o.o., specjalizująca się w produkcji artykułów higienicznych dla kobiet, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Elektroautomatyk

Nr referencyjny:
GT/B/E/02/18
Spółka:
Bella Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2018-10-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja zadań z utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola, regulacja i konserwacja instalacji elektrycznych, aparatury kontrolno-pomiarowej i zabezpieczeń
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

•    Wykształcenie min. zawodowe, kierunkowe (elektryka, elektrotechnika, automatyka, mechatronika)
•    gotowość do pracy zmianowej (cztery brygady)

MILE WIDZIANE:
•    doświadczenie w pracy w przemyśle
•    Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realną możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO