bella_cb78cdb783f0f9a3b280442abfc4e03a.png

Obecnie spółka produkcyjna Bella, należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Operator wózka widłowego

Nr referencyjny:
GT/B/OWW/04/19
Spółka:
Bella Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2019-05-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózków widłowych
  • rozładunki i załadunki aut ciężarowych
  • lokowanie towarów w magazynie wysokiego składowania
  • transport wewnętrzny surowców do produkcji
  • obsługa belownicy

  • uprawnienia do użytkowania wózków widłowych wydane przez UDT
  • wykształcenie min. zawodowego
  • gotowości do pracy trzyzmianowej

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy w przemyśle

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy