bella_cb78cdb783f0f9a3b280442abfc4e03a.png

Obecnie Bella Sp. z o.o., firma produkcyjna należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. zaopatrzenia

Nr referencyjny:
GT/B/SZ/08/19/PJ
Spółka:
Bella Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Polska
Data ważności oferty:
2019-08-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie wymaganej dostępności surowców
  • Sporządzanie prognoz i planów dostaw, składanie zamówień w systemie ERP i nadzór nad ich realizacją
  • Sporządzanie analiz dotyczących ofert, zakupów i zużycia surowców
  • Prowadzenie przeglądów rynku w celu wyszukiwania nowych dostawców
  • Prowadzenie procesu doskonalenia dostawców, a w szczególności nadzór nad postępowaniem reklamacyjnym
  • Nadzór nad rotacją surowców w powierzonych kategoriach

  • Wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie, kierunki ścisłe
  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej lub handlowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielne organizowanie własnej pracy
  • Wytrwałość i systematyczność w działaniu
  • Umiejętność skutecznego pokonywania trudności

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej lub handlowej

OFERTA:

W ZAMIAN PROPONUJEMY PRACĘ, KTÓRA BĘDZIE:

  • ciekawa i pełna wyzwań,
  • stabilna – jesteśmy na rynku już od 68 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazna – taką mamy atmosferę,
  • profesjonalna – tacy są nasi pracownicy,
  • obfita - w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków),
  • rozwojowa – u nas masz możliwość udziału w szkoleniach, awansu oraz pracy za granicą.