Obecnie Bella-Handel Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO zajmująca się prowadzeniem sklepów internetowych www.blizejciebie.pl oraz www.matopat24.pl, www.seni24.pl poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. content marketingu i opisów

Nr referencyjny:
GT/BH/SCM/05/20
Spółka:
Bella-Handel sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2020-10-31

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW

Tworzenie opisów produktów do sklepów internetowych oraz treści publikowanych w Internecie, w tym:

  • sporządzanie opisów produktów z kategorii: kosmetyki, art. higieniczne, wyroby medyczne,
  • dokonywanie korekt oraz aktualizacji istniejących opisów,
  • dbałość o jakość opisów produktowych, poprawność językową oraz ich zgodność ze standardami SEO,
  • działania content marketingowe na stronach internetowych sklepów oraz w zewnętrznych kanałach (portale, blogi etc.).

PROFIL PRACOWNIKA

  • wykształcenie wyższe; preferowany kierunek: filologiczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • bardzo dobra znajomość ortografii, form gramatycznych i stylistycznych języka polskiego,
  • doświadczenia w zakresie tworzenia i zarządzania treściami publikowanymi w Internecie,
  • wiedza o rynku e-commerce,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

W ZAMIAN PROPONUJEMY PRACĘ, KTÓRA BĘDZIE

  • ciekawa i pełna wyzwań,
  • stabilna – zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazna – taką mamy atmosferę,
  • profesjonalna – tacy są nasi pracownicy,
  • obfita w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków),
  • rozwojowa – u nas masz możliwość udziału w projektach rozwojowych firmy.