BlizejCiebie logo.png

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Bella – Handel prowadzącej sklepy internetowe Bliżej Ciebie, Seni24, Matopat24 poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży internetowej i telefonicznej

Nr referencyjny:
GT/BH/SSIT/02/20
Spółka:
Bella-Handel Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2020-04-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa kanałów komunikacyjnych (telefon, mail, czat) - 50 - 75 % czasu pracy.
  • Wprowadzanie zamówień i innych danych do systemów informatycznych.
  • Współpraca w zakresie wprowadzania produktów do sklepów internetowych
  • Analiza konkurencji w Internecie
  • Obsługa cenników.
  • Uczestniczenie w projektach rozwojowych firmy.

PROFIL PRACOWNIKA:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Dobra znajomość edytorów tekstów oraz arkuszy kalkulacyjnych.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

Doświadczenie w obsłudze klienta.

Praca:

  • Ciekawa i pełna wyzwań.
  • Stabilna – jesteśmy na rynku już od 69 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat.
  • Przyjazna – taką mamy atmosferę.
  • Profesjonalna – tacy są nasi pracownicy.
  • Obfita w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków).
  • Rozwojowa – u nas masz możliwość udziału w projektach rozwojowych firmy.