CitoNet - białe tło.gif

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie spółka CitoNet-Bydgoszcz Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Operator systemu sterylizacji

Nr referencyjny:
GT_CB_OSS_09_21
Spółka:
CitoNet Bydgoszcz Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Bydgoszcz / Poland
Data ważności oferty:
2021-10-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowy przebieg procesu sterylizacji, w tym:

  • przyjęcie materiału medycznego,
  • mycie z dezynfekcją,
  • przygotowanie zestawu, kompletowanie, konfekcjonowanie, zapakowanie i oznakowanie,
  • sterylizację.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie,
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność.

MILE WIDZIANE:

  • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

TO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę.