CitoNet - białe tło.gif

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie spółka CitoNet-Kraków Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Magazynier

Nr referencyjny:
GT_CN_K_M_06_22
Spółka:
CitoNet Kraków Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Kraków / Poland
Data ważności oferty:
2022-06-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja pełnego procesu obsługi magazynowej w tym przyjęcia i wydania towarów zgodnie z procedurami,
  • terminowy rozładunek i załadunek towaru,
  • kompletacja i fakturowanie wysyłek do klientów ,
  • dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • transport towaru na terenie magazynu,
  • dbanie o porządek w magazynie.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
    • dyspozycyjność,
    • uczciwość, odpowiedzialność i komunikatywność,
    • zaangażowanie i chęć do pracy.

OFERTA

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • jednozmianowy system czasu pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, PPE, dofinansowanie do przedszkoli, żłobków).