cropped-citonet_logo.png

W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek CitoNet w Polsce specjalizujących się w kompleksowych usługach sterylizacji, prania i wynajmu dla placówek medycznych, poszukujemy odpowiednich kandydatów do pracy w nowoczesnej pralni w Krakowie na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik/ca pralni

Nr referencyjny:
GT/CN/K/PP/07/19PJ
Spółka:
CitoNet Kraków Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Kraków / Polska
Data ważności oferty:
2019-09-30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowy przebieg procesu pralniczego. Zadania obejmują m.in. sterowanie pracą maszyn, suszących i prasujących, monitorowanie prawidłowości oraz kontrolę jakości procesu.

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenia minimum zawodowego,
  • wytrzymałości i gotowości do pracy fizycznej,
  • dbałości o higienę i wysokiej świadomości w tym zakresie,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętności obsługi komputera.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów pralniczych.

OFERTA:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dwuzmianowy system czasu pracy,
  • świadczenia socjalne np. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, świąteczne świadczenia pieniężne
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej pralni,
  • możliwość rozwoju zawodowego.