CitoNet - białe tło.jpg

Obecnie CitoNet – Kraków Sp. z o.o. - spółka należąca do Grupy TZMO – specjalizująca się w sprzedaży i dystrybucji materiałów medycznych i higienicznych oraz kompleksowych usługach sterylizacji, prania i wynajmu narzędzi chirurgicznych oraz odzieży operacyjnej i bielizny pościelowej dla placówek medycznych poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. technicznych

Nr referencyjny:
GT/CN/K/ST/11/18/PJ
Spółka:
CitoNet – Kraków Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Kraków / Polska
Data ważności oferty:
2018-12-31

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń w pralni
  • dokonywanie napraw, konserwacji oraz remontów maszyn i urządzeń
  • analiza przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących ewentualne uszkodzenia
  • wprowadzanie rozwiązań zwiększających efektywność urządzeń
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

    • wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyka, elektryka)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność dokonywania napraw maszyn i analizy przyczyn ich powstawania
    • znajomość automatyki przemysłowej maszyn – opcjonalnie
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • wykształcenie średnie
    • posiadanie uprawnień typu E w zakresie urządzeń elektroenergetycznych i wysokociśnieniowych
    • czynne prawo jazdy kat. B

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • ciekawa i odpowiedzialna praca
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia